Andrew Moszczynski Real Estate

English version

Andrew Moszczynski Real Estate to doświadczony zespół profesjonalistów z dziedziny marketingu i sprzedaży w branży nieruchomości. Od 2020 roku skupiliśmy się na sprzedaży bardzo ekskluzywnych projektów z całego świata dla wybranej grupy klientów. W naszej ofercie znajdują się projekty z sektorów: condo, wyspy, hotele, apartamenty, domy.

W latach 2005–2015  kompleksowo obsługiwaliśmy mieszkaniowe i biurowe projekty deweloperskie w zakresie przygotowania założeń do wprowadzenia oferty na rynek, zaplanowania działań marketingowych oraz kompleksowego prowadzenia procesu sprzedaży pod markami deweloperów.

Oferowaliśmy wyjątkowy model współpracy, który dzięki  efektywności działań handlowych połączonych z doświadczeniem przynosił inwestorom wymierne korzyści w postaci płynnej sprzedaży projektów, minimalizacji kosztów związanych z obsługą sprzedażową i marketingową, a także maksymalizację przychodów i rentowności z inwestycji deweloperskiej.

Jesteśmy dumni ze skutecznie zakończonych projektów z naszym udziałem, takich jak: prestiżowe Osiedle Belweder (Olsztyn, 456 mieszkań), zrewitalizowany kompleks po dawnych browarach olsztyńskich Browary Park (Olsztyn, 215 mieszkań oraz lokale usługowe), budynek starej Warzelni (14 loftów i lokali), Osiedle Premium Kopernik Park  (111 mieszkań i lokali handlowych oraz budynek biurowy w sercu Olsztyna), Apartamentowiec Willa Bulwar nad brzegiem jeziora Drwęckiego (27 mieszkań) oraz osiedle Versal (162 mieszkania oraz lokale użytkowe zrealizowane w Olsztynie nad brzegiem Jeziora Kortowskiego). Projekty te były zrealizowane przez naszą spółkę na zasadzie wyłączności. W sumie sprzedaliśmy ponad 1000 mieszkań przy współpracy z 3 deweloperami.

Posiadamy też zespół ekspertów z zakresu inwestycji w condohotele. Jako zespół doradców pierwsi wraz z naszymi partnerami z sukcesem wdrażaliśmy ten coraz popularniejszy model inwestycji na polskim rynku.

Bogata wiedza z dziedziny condohoteli, zespół doświadczonych handlowców oraz sieć sprzedaży o zasięgu ogólnopolskim są unikatowymi walorami. Z powodzeniem braliśmy udział w takich projektach, jak: Rezydencje Willa Port, Hotel**** Willa Port Conference Resort & Spa, Hotel**** Platinum oraz Hotel Plaza.

W sumie uczestniczyliśmy w sprzedaży 350 apartamentów hotelowych.

 

Odwiedź naszą stronę: www.amre2005.com